Güzel Yavrular

PARİS EURO DOG SHOW 2022

PARİS EURO DOG SHOW 2022

Orange Soleil Dolce Vita

Sonuçlarımız : 

Jr Turkish Champion 

Jr France Champion 

Jr European Champion

Latin winner

Paris’te düzenlenen Euro Dog Show 2022 Avrupa şampiyonasına 9857 köpek katıldı. Dünyanın en iyi köpekleri, ve en güçlü çiftlikler ülkelerini temsil etmeye geldi.

Ülkemizi ve Semerline kennel’ı bu yarışmada Vita temsil etti, birbirinden güçlü rakiplerini geride bırakarak birinci oldu ve artık Vita Avrupa şampiyonu.


Poodle ırkının ana vatanı fransadır ve biz Fransız bir hakemden Mükemmel notunu alarak birinci olduk.

İkinci gününde de FCİ (dünya köpek ırkları ve kinoloji federasyonu ) başkanından “mükemmel” notunu almak ve ırkın en iyi genç köpeği seçilmek çok çok gurur verici oldu.


Başta hayal gibi gelse de hedefledik ve başardık, bir çok yetiştiricinin girmeye cesaret bile edemediği yarışmayı biz kazandık


Vita henüz 1 yaşında olmasına rağmen her girdiği yarışmada birinci oldu ve bizleri gururlandırdı.☺️ Daha yolumuzun başındayız, şimdi sıra WORLD DOG SHOW 2022 MADRİD’de, Dünya şampiyonasında çiftliğimizi ve ülkemizi temsil etmekte.☺️Çiftliğimizi bu yarışmada Vita temsil etse de,eminiz ki diğer köpeklerimiz de katılsaydı aynı başarıyı elde ederlerdi, çünkü biz hiç bir zaman almak için almadık, hep en iyi kan hatlarını takip ettik, Hep doğru eşleşmelerden olan yavruları seçtik ve aynı şekilde doğru eşleşmelerle ırkı olabildiğince korumaya ve geliştirmeye çalışıyoruz.